...

Про нас

Щойно Україна увійшла до світової економічної спільноти, щойно зросли обсяги імпорту та експорту, щойно виникли перші розподільні центри — постало питання про передачу питань логістики в управління професіоналів. Так в Україні з’явилися перші 3pl оператори.

Як завжди буває з новими видами діяльності, спочатку це були представництва міжнародних компаній. Але йшов час, зростали потреби ринку і незабаром стало недостатньо цих гравців.

Саме тоді й з’явилася наша компанія. Коли команда молодих та активних людей поставила собі за мету на належному рівні конкурувати з міжнародними лідерами цього ринку. І їх ентузіазм було залишитися ненагородженим. Незважаючи на відсутність закордонного інвестора, на відсутність відкатаних і перевірених технологій, на відсутність гучного імені ми змогли довести своїм першим клієнтам, що сервіс, що надається нами, не гірший, а в деяких моментах і краще, ніж той, який надають міжнародні 3pl оператори.

З того часу ми пройшли великий шлях від першого невеликого РЦ до теперішнього обслуговування гігантів українського та міжнародного бізнесу.

Враховуючи сучасні пандемічні реалії, важливість безперебійної роботи всього логістичного ланцюжка ставати все важливішою та важливішою. І вимоги до логістичного оператора стають все жорсткішими і жорсткішими.

Наша мета – щоб кожен клієнт залишився задоволеним співпрацею з нашою компанією.

Тому ми не прагнемо стати №1 серед логістичних операторів України за фінансовими показниками чи обсягом оброблених палет.Але ми прагнемо того, щоб кожен наш клієнт отримав те, чого хотів – а це: зменшення своїх витрат на питання логістики та бездоганну якість послуг, які ми отримуємо.

Компанія Гранд Логістик представлена ​​на ринку логістичних послуг із 2009р. З початку своєї  діяльності компанія Гранд Логістик активно працює з низкою логістичних проектів у мм. Дніпро, Київ та Одеса, надаючи своїм клієнтам повний спектр складських та транспортних послуг.

Клієнтами компанії Grand Logistic є понад 40 великих Українських та зарубіжних підприємств

Місія компанії:

Компанія Гранд Логістик орієнтована на довгострокові партнерські відносини, дорожить власним діловим іміджем та діловим іміджем своїх партнерів. Ми надаємо якісні логістичні послуги, постійно підвищуючи рівень нашого сервісу.

За час співпраці з нашими партнерами компанія Гранд Логістик накопичила достатній технологічний досвід роботи з великими торговими мережами України.

Персонал компанії Гранд Логістик своєчасно та якісно виконує поставки у: АТБ, Варус, Фоззі, Сільпо, Ашан, Метро, ​​Епіцентр, Олді.

Основні принципи роботи:

Сервіс і якість обслуговування, що надаються нами, засновані на досвіді роботи, знанні ринку логістики, що дозволяє запропонувати нашим клієнтам найвищий сервіс за найменшу вартість.

Менеджмент:

Андрій Павлов

andrey.pavlov@grand-logistic.com

Ельнур Касімов

elnur.kasimov@grand-logistic.com

Наші клієнти:

Наша презентація:

Назад
095-562-86-76
067-718-61-44
Viber
WhatsApp
Telegram
Email