...

Про нас

     Щойно Україна увійшла до світової економічної спільноти, на ринку країни значно зросли обсяги товарообігу, імпорту та експорту, в регіонах виникли перші розподільчі центри (РЦ) — перед ринком постало актуальне питання про передачу послуг комплексної логістики в управління професіоналів. Так в Україні з’явилися перші 3pl оператори.

     Як часто буває з новими перспективними видами діяльності, спочатку це були представництва відомих міжнародних компаній. Але йшов час, зростали потреби ринку і незабаром, щоб максимально забезпечити та реалізувати вимоги клієнтів стало недостатньо існуючих гравців.

     Саме тоді й з’явилася наша компанія. Коли команда молодих та активних людей поставила собі за мету на належному рівні конкурувати з міжнародними лідерами цього ринку, їх ентузіазм не міг залишитися ненагородженим. Незважаючи на відсутність закордонного інвестора, відсутність сучасних та перевірених технологій, відсутність гучного імені — ми змогли довести своїм першим клієнтам що сервіс наданий нами — не гірший, а в деяких моментах і кращий ніж той, який надають міжнародні 3pl оператори.

     З того часу ми разом з нашими партнерами пройшли великий шлях від першого невеликого РЦ до теперішнього обслуговування гігантів українського та міжнародного бізнесу.

     Враховуючи сучасні реалії, надзвичайну важливість надійної та безперервної роботи всього логістичного ланцюга, вимоги до логістичного оператора стають все жорсткішими та суворішими.

    Наша Мета – щоб кожен наш клієнт залишився повністю задоволеним співпрацею з нашою компанією.

    Тому ми прагнемо стати кращими серед логістичних операторів України за фінансовими показниками та обсягом оброблених палет, за якістю нашого сервісу. Ми прагнемо того, щоб кожен наш клієнт отримав те, чого хотів – а саме: зменшення своїх витрат на  логістику та бездоганну якість послуг, які ми надаємо.

    Grand Logistic представлена на ринку логістичних послуг із 2009р. З початку своєї  діяльності Grand Logistic активно працює з низкою логістичних проектів у м. Дніпро, Київ та Одеса, надаючи своїм клієнтам повний спектр складських та транспортних послуг.

    Клієнтами компанії Grand Logistic є понад 40 великих українських та закордонних підприємств.

Місія компанії:

    Grand Logistic орієнтована на довгострокові партнерські відносини, цінує власний діловий імідж та діловий імідж своїх партнерів. Ми надаємо якісні комплексні логістичні послуги, постійно підвищуючи рівень нашого сервісу.

   За час співпраці з своїми партнерами, фахівцями Grand Logistic накопичено достатньо технологічного досвіду роботи з найбільшими торгівельними мережами України. Цей досвід ми вважємо безцінним та постійно розвиваємо свої компетенції.

   Персонал Grand Logistic своєчасно та якісно виконує cвої сервісні логістичні функції для компаній та ТМ АТБ, Варус, Фоззі, Сільпо, Ашан, Метро, Епіцентр, Олді та ін.

Наші принципи:

     Сервіс та якість обслуговування, що надаються Вам нашими фахівцями, засновані на багаторічному досвіді роботи, знанні особливостей та потреб наших клієнтів, сутності ринку складської та транспортної логістики. Цей досвід дозволяє запропонувати нашим клієнтам найвищий логістичний сервіс за оптимальну вартість.

Менеджмент:

Владислав Кармановський

logist1@grand-logistic.com

Єльнур Касімов

elnur.kasimov@grand-logistic.com

Наші клієнти:

Наша презентація:

Назад
095-562-86-76
067-718-61-44
Viber
WhatsApp
Telegram
Email