...

Митний склад

Послуги

     Будь-який товар, що імпортується на територію України, підлягає обов’язковому контролю та митному оформленню. Ця процедура виконується на митному складі.

    Митний склад — це такий спеціальний митний режим, відповідно до якого ввезені з-за меж митної території України товари зберігаються під митним контролем без стягування податків та зборів та без застосування до них заходів нетарифного регулювання та інших обмежень у період зберігання, а товари, що вивозяться за межі митної території України, зберігаються під митним контролем після митного оформлення митними органами до фактичного їхнього вивезення за межі митної території України.

     Термін зберігання товарів під митним контролем не повинен перевищувати 3 років. Якщо це підакцизні товари, товари для транзитного або тимчасового ввезення, товари для переробки на території України та продукти переробки, цей термін обмежений 1 роком. Якщо ж це товари, що швидко псуються, то термін перебування на митному складі не повинен перевищувати терміну придатності цих товарів. Для експортних товарів термін зберігання під митним контролем також становить 1 рік.

    Митний склад компанії Гранд Логістик розташований на території логістичного комплексу класу «А», тому він задовольняє всі необхідні вимоги як митного законодавства, так і технологічних характеристик.

    На митному складі компанії Гранд Логістик здійснюються такі операції з Вашим товаром:

Основні:

За погодженням з митними органами:

Додаткові:

 

    Найчастіше імпортер товарів потрапляє у ситуацію, коли з різних причин він не може випустити товарів для внутрішнього споживання біля України. Причин може бути безліч:

— відсутність коштів, необхідні сплати мит і податків;

— затримка в одержанні низки дозвільних документів з боку податкових чи інших державних органів України;

— вирішується питання щодо доцільності залишення товарів для внутрішнього споживання на території України;

— з різних причин призупинено дії митних процедур щодо іноземних товарів, що не передбачають випуску для вільного обігу та ін.

    В окремих випадках митна процедура митного складу використовується також експортером товарів.

    У всіх цих випадках компанія Гранд Логістик запрошує Вас скористатися митними складами, що розташовані у стратегічно зручних локаціях для імпорту та експорту: Київ, Одеса, Дніпро.

Вас також може зацікавити:

Сертифікація ISO 22000

У лютому 2021 року всі склади класу «А» компанії Grand Logistic сертифіковані
за системою міжнародних стандартів менеджменту у сфері безпеки харчової продукції.

Читать полностью »
Назад
095-562-86-76
067-718-61-44
Viber
WhatsApp
Telegram
Email