...

Складська логістика

Послуги

     На складах компанії Grand Logistic працює висококваліфікований персонал, який пройшов необхідну підготовку, що володіє всіма необхідними знаннями та навичками для своєчасного та якісного виконання змінних завдань.

     У своїй роботі компанія Grand Logistic використовує спеціалізовану складську техніку провідних світових виробників, що забезпечує оптимальне технологічне та технічне обслуговування товарних потоків. Ми надамо Вам комплексні рішення у сфері складської логістики:

До базових послуг відносяться:

Перевагами роботи з компанією Гранд Логістик є:

       — вести облік товарів за партіями та датою виробництва,

       — щодня надавати замовнику інформації щодо руху кожної партії товару,

       — вести електронний документообіг із бухгалтерією замовника;

       — кількість доків та площа зони завантаження/вивантаження дозволяє уникнути черги,

       — доки обладнані гідравлічними платформами, що вирівнюють рівень підлоги, завдяки чому ми маємо можливість приймати товари з будь-якого типу транспортного засобу

    Обслуговування клієнтів проводиться на складах класу «А», що дає можливість забезпечити не тільки безпеку зберігання та пожежну безпеку товару, а також дотримання температурного режиму зберігання продукції.

    Також ми маємо можливість зберігання продукції наших клієнтів на складах класу «В». Це дозволяє мінімізувати вартість складського зберігання для категорії товарів, що не вимагають виконання умов зберігання класів класу «А» або для групи товарів, яким необхідна специфічна стелажна система або просто підлогове зберігання.

    Складські комплекси, на яких компанія Grand Logistic обслуговує своїх клієнтів, знаходяться поблизу зручних транспортних розв’язок, мають зручні під’їздні шляхи, на території наших складських комплексів є достатня кількість паркувальних місць для великогабаритного та великотонажного транспорту.

Відповідальне зберігання товарів.

Основною перевагою договору відповідального зберігання є:

Додаткові переваги, які не видно на перший погляд, але вони дуже істотні:

— Охоронний підрозділ та засоби, пов’язані з охороною (камери стеження, сигналізацію та інші засоби безпеки встановлює логістичний оператор),

— Бухгалтерія. Відповідальне зберігання здійснюється лише за одним рахунком на місяць. Всі інші проводки та звіряння бухгалтерія підприємства отримує в режимі он-лайн із WMS).

    Компанія Гранд Логістик має у своєму арсеналі всю необхідну вантажно-розвантажувальну техніку для будь-яких негабаритних вантажів, наші склади мають усі санітарні умови для зберігання будь-яких товарів. У логістичних центрах компанії змонтовано систему вентиляції, яка підтримує необхідний мікроклімат. Складський персонал за договором відстежує терміни придатності Ваших товарів та інформує Вас про наближення їх закінчення.

   Договір на відповідальне зберігання може бути доповнений такими послугами, як вантажоперевезення, автоперевезення, транспортні або експедиторські послуги. Гранд Логістик може забезпечити повний комплекс логістичних послуг та професійно керувати не лише зберіганням, а й доставкою вантажів. Тому тимчасове зберігання вантажів та транспортні послуги за договорами відповідального зберігання – оптимальний вибір для Вашої компанії.

Упаковка (co-packing, копакінг) та Переупаковка (re-packing, репакінг) товарів

    Для привернення уваги покупців, збільшення продажу продукції, представлення нового товару використовуються різні маркетингові інструменти, серед яких копакінг займає особливе місце. В даний час саме цей метод отримав велику популярність у передпродажній підготовці товару, адже копакінг сприяє швидкому просуванню продукту, але при цьому не відбувається ні збільшення, ні зменшення роздрібної ціни, що рекомендується.

   Дуже часто в бізнес-процесах підприємства з’являється необхідність перепакувати сировину, матеріали або продукцію з упаковки з більшими габаритами в менші або навпаки. Як правило, така необхідність виникає при отриманні оптових поставок різної продукції для реалізації в роздріб. Або вона може бути пов’язана з нанесенням власної торгової марки на упаковку, яка відрізняється від оригінальної упаковки виробника. У таких випадках без репакінгу не обійтись.

   Компанія «Гранд Логістик» надає повний комплекс послуг з перепакування, серед яких найбільший попит мають послуги:

     Усі операції з перепакування продукції здійснюються спеціально навченим персоналом на підставі вимог замовника, розроблених внутрішніх процедур, із суворим дотриманням встановлених стандартів та правил.

Система керування складом, WMS.

Автоматизацію складських процесів здійснює система управління складом Qguar WMS Pro, що забезпечує:

Вас також може зацікавити:

Сертифікація ISO 22000

У лютому 2021 року всі склади класу «А» компанії Grand Logistic сертифіковані
за системою міжнародних стандартів менеджменту у сфері безпеки харчової продукції.

Читать полностью »
Назад
095-562-86-76
067-718-61-44
Viber
WhatsApp
Telegram
Email