...

Холодний ланцюжок

Послуги

   Холодна логістика — це певна область логістичних послуг, яка включає ланцюжок поставок з контролем температури. Тобто і транспортування, і зберігання повинні здійснюватися з чітким контролем та моніторингом температури товарів, що перевозяться чи зберігаються. Ця область логістики, в якій як ні в якій іншій важливо саме комплексне надання логістичних послуг: продукцію необхідно доставити у безпечному температурному діапазоні від виробництва до кінцевого споживача. Для цього логістичний оператор повинен мати можливість організувати перевезення товару із заданою температурою, здійснити вантажно-розвантажувальні роботи у необхідному температурному діапазоні, забезпечити тимчасове зберігання товарів за потрібної температури, а також доставити цю продукцію до кінцевого споживача.

   Як правило, холодна логістика потрібна для підприємств харчової, фармакологічної та хімічної галузей. Це може бути як виробники відповідної продукції, і імпортери чи експортери.

   На даний момент багато виробників працюють з різними компаніями на етапі транспортування та на етапі зберігання «холодної» продукції. Однак у цьому випадку дуже складно буває довести на якому етапі цього ланцюжка відбулося пошкодження товару і до якої з компаній (транспортної чи складської) пред’являти претензію. Компанія Гранд Логістик може здійснити комплекс логістичних послуг від дверей до дверей, тому ми зацікавлені надати послуги максимально якісно, тому що звалити провину на когось іншого не вийде.

   Для того, щоб працювати в цій галузі логістики логістична компанія повинна мати:

  1. Персоналом, який спеціально навчений. Він забезпечує правильну експлуатацію всього обладнання, зберігання та перевезення продукції.
  2. Холодильне обладнання, яке призначене для того, щоб зберігати та перевозити товар в оптимальних температурних умовах.
  3. Механізмами, що контролюють дотримання всіх необхідних температурних умов на кожному етапі зберігання та перевезення товару.  

   Персонал у компанії Гранд Логістик перед прийомом працювати проходить ретельний відбір на відповідність кваліфікаційних навичок необхідним умовам. Також регулярно проводяться заходи щодо навчання та підвищення професійної компетенції.

   Внаслідок такого підходу весь штат компанії Гранд Логістик – це високопрофесійні спеціалісти.

   Щодо транспорту, то компанія Гранд Логістик має можливість здійснювати як магістральні перевезення, так і доставку «останньої милі». Для магістральних перевезень використовуються великотоннажні рефрижератори 20т, які обладнані спеціальними логерами (реєстраторами температури) та термописцями, що фіксують показання температури. Для доставки продукції з розподільних центрів до кінцевого споживача задіяний малотоннажний транспорт від 1,5 до 5т.

Щодо складів:

   Незважаючи на те, що для багатьох під поняттям «холодний склад» мається на увазі звичайний неопалюваний склад, у складській логістиці під цим розуміється склад, здатний підтримувати певний температурний режим протягом усього року незалежно від температури навколишнього середовища. При цьому, як і будь-який інший склад, він повинен задовольняти решту всіх умов залежно від категорії, до якої він відноситься.

   Холодні склади поділяються на дві категорії: для зберігання охолодженої продукції (fresh) та для зберігання замороженої продукції (frozen). Перший тип складу розрахований на зберігання продукції при температурному режимі від +1С до +5С. Другий тип складу — розрахований на зберігання продукції при температурному режимі від -20С до -18С.

   Для холодної логістики складів компанії Гранд Логістик застосовуються такі підходи:

   Для того, щоб усі ланки холодного ланцюжка були з’єднані докупи, на складах компанії Гранд Логістик застосовуються такі заходи:

   На всіх локаціях, де є холодні склади компанії Гранд Логістик, складські приміщення є мульти-температурними. Тобто зберігання продукції може бути реалізовано у всіх температурних режимах: як для замороженої продукції, так і для охолодженої продукції або для продукції, що не потребує спеціальних температурних режимів.

 

   Для багатьох підприємств, які працюють у галузях холодної логістики, це, безумовно, є великою перевагою. Адже це дає можливість оптимізувати транспортну логістику та зав’язати постачання будь-якого типу продукції в одній локації.

   У зв’язку з тим, що більшість підприємств, які виробляють або реалізують заморожену чи охолоджену продукцію – це підприємства харчової промисловості, то для можливості взяти на аутсорсинг логістику цих підприємств, логістичний оператор повинен мати навички роботи з безпекою для харчових продуктів. Системи безпеки НАССР, що працюють, наявність сертифіката ISO 22000 — це необхідна вимога для успішної роботи логістичної компанії в холодному ланцюжку.

   На всіх складах компанії Гранд Логістик запроваджено процедури НАССР, що підтверджується сертифікатом ISO 22000:2019, отриманим у лютому 2021р.

   Компанія Гранд Логістик здійснює якісний сервіс на всіх етапах холодного ланцюжка. Значний досвід, напрацьований у даному сегменті, дозволив успішно обслуговувати такі підприємства, як МХП, Чумак, Конті, Юніверсал Фіш Компані, Поліфарб та ін.

Вас також може зацікавити:

Сертифікація ISO 22000

У лютому 2021 року всі склади класу «А» компанії Grand Logistic сертифіковані
за системою міжнародних стандартів менеджменту у сфері безпеки харчової продукції.

Читать полностью »
Назад
095-562-86-76
067-718-61-44
Viber
WhatsApp
Telegram
Email