...

Транспортна логістика

Послуги

    Одним з основних напрямків діяльності нашої компанії є надання послуг: вантажоперевезення по Україні (автоперевезення), транспортна логістика, доставка вантажів по Україні та країнам СНД, міжнародні вантажні перевезення.

    Транспортний відділ компанії «Гранд Логістик» надасть для Вашої компанії послуги вантажоперевезень по Україні та за кордон. Основний обсяг у структурі наших вантажоперевезень складають довгострокові контракти з нашими партнерами:

Для наших партнерів ми забезпечуємо доставку вантажів понад 30 автомобілів щодня по території України.

Перевагами роботи з компанією Гранд Логістик є:

Міжнародні та мультимодальні вантажні автоперевезення

    Це один із найпоширеніших видів доставки вантажів у міжнародному сполученні. Автоперевезення найбільше підходять для роботи з країнами Європи, СНД та Близького Сходу. Понад сімдесят відсотків вантажів між Україною та ЄС перевозяться автомобільним транспортом. Міжнародні автоперевезення сьогодні вже не розкіш, а засіб успішного ведення бізнесу.

    За час роботи на ринку логістичних послуг компанія Гранд Логістик накопичила достатній досвід співпраці з різними партнерами. На сьогоднішній день Компанія Гранд Логістик пропонує повний комплекс логістичних послуг з транспортування в країни «ближнього» зарубіжжя, Казахстан, Польщу, а також перевезення з цих  та інших країн.

   Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта! Гнучка цінова політика нашої компанії у поєднанні з високою якістю послуг вантажних автоперевезень, що дозволяє нам пропонувати нашим клієнтам оптимальні за критерієм ціна — якість варіанти.

   Протягом усього процесу автоперевезення наші співробітники постійно контролюють пересування вантажу по дорозі, забезпечуючи цим безпеку, своєчасність та оперативність перевезень. Наші замовники завжди можуть отримати повну інформацію про місцезнаходження вантажу про дати завантаження, відправлення та прибуття в пункт призначення.

 

   Ми та наші партнери маємо сучасний автопарк, що відповідає стандарту вантажоперевезень з обсягом від 8 до 120 куб.м. та вантажопідйомністю від 2 до 22 тонн. Ми гарантуємо своєчасність доставки, збереження вантажу, супровід документообігу згідно з вимогами замовника.

 

   Подання заявок на замовлення транспортних засобів здійснюється за 24 години до запланованої дати завантаження факсом або на електронну пошту. Після прийняття отриманої заявки в роботу ми гарантуємо своєчасну доставку вантажу, здачу його Вантажоодержувачу та повернення на Вашу адресу повного комплекту товаросупровідних документів, що підтверджують фактичну доставку товару.

Транспортні перевезення Україна

   За час присутності на ринку України нам вдалося створити професійну команду менеджерів-логістів, здатних якісно та своєчасно організувати: транспортні перевезення Україна (вантажоперевезення), транспортна логістика, доставка вантажів по Україні та країнам СНД.

  Працюючи з нами, Ви отримуєте надійного, професійного партнера, здатного реалізувати Ваші логістичні завдання.

Вас також може зацікавити:

Сертифікація ISO 22000

У лютому 2021 року всі склади класу «А» компанії Grand Logistic сертифіковані
за системою міжнародних стандартів менеджменту у сфері безпеки харчової продукції.

Читать полностью »
Назад
095-562-86-76
067-718-61-44
Viber
WhatsApp
Telegram
Email